Týždeň zdravej výživy

Na našej škole minulý týždeň prebiehal Týždeň zdravej výživy. Aj naši malí prváci so svojimi kamarátmi deviatakmi si pripravili pekné spoločné aktivity. Najskôr naši prváci pripravili mliečne raňajky pre seba a deviatakov vo forme sladučkého kakaa a mliečnej tyčinky, potom naši šikovní deviataci pripravili výbornú ovocnú tortičku pre každého prváčika a ovocný šalátik s jogurtom a bez jogurtu. Bola to naozaj výborná a zdravá desiata. My prváci sme si ešte urobili ovocný deň venovaný dobrým skutkom a všímania si dobrých vlastností, kedy sme darovali jabĺčko svojmu kamarátovi so slovami - čo si na kamarátovi vážim, čo robí dobre, čo sa mi páči...

Bol to krásne prežitý týždeň, za ktorý ďakujeme našim prváčikom a deviatakom a ich pani učiteľkám Mgr. I. Majchrákovej a pani Ing. R. Šplhákovej.
Mgr. J. Šromovská