Slávnostné otvorenie školského roka

Dňa 2. septembra 2024 sa na našej škole uskutočnilo slávnostné otvorenie nového školského roka. Otvorenie školského roka prebehlo v priateľskej atmosfére, kde sa zišli nielen žiačky a žiaci, ale aj ich rodičia, učitelia. Pani starostka spolu s  pánom riaditeľom Mgr. J. Ligačom privítali všetkých prítomných a popriali im úspešný školský rok, hlavne našim deviatakom a prvákom.

Pán riaditeľ vo svojom príhovore vyzdvihol význam vzdelania a zdôraznil, že škola sa bude naďalej snažiť o zvyšovanie kvality vzdelávacieho procesu. Pán riaditeľ vyzdvihol, že naša škola sa zapojila medzi prvých 400 škôl do nového vzdelávacieho kurikula. Pán riaditeľ zároveň privítal nové pani učiteľky, ktoré od tohto školského roka posilnia učiteľský zbor.

Veľmi pekným momentom bolo privítanie nových prvákov. Týchto našich malých žiakov, ktorí len začínajú svoju školskú púť odviedli naši deviataci, ktorí sa budú starať o nich celý rok, do ich prváckej triedy. V triede ich čakali krásne darčeky, ktoré si pripravili naši deviataci, pani učiteľky (Mgr. J. Šromovská, Mgr. I. Majchráková) a pani starostka. Veľmi pekne im touto cestou ďakujem.  Všetci prítomní – pán riaditeľ, pani starostka, pán farár a pani triedna učiteľka popriala našim prváčikom všetko dobré a úspešný prvý rok.

Mgr. J. Šromovská