skola_titulka_orezana dscn4997 dscn4982 dscn4984 dscn4991 dscn4993 dscn4995 dscn4996 dscn4998 dscn4999 dscn4980 dscn2987_small dscn2988_small

Olympijský odznak všestrannosti

Tento rok sa naša škola zapojila do Olympijského odznaku všestrannosti. Žiaci sa testovali v šiestich rôznych disciplínach, ktoré preverili ich rýchlosť, silu, vytrvalosť. Všetky výsledky sa vyhodnocovali na Slovenskom olympijskom a športovom výbore. Každý zúčastnený žiak dostal certifikát s vyhodnotením a mohli získať bronzový, strieborný alebo zlatý odznak. Na našej škole sme získali 3 odznaky: Bronzové - Michal Maťko a Patrik Sedlačík Strieborný - Stanislav Gerát. Najvyšší počet bodov z dievčat, získala Kristína Krainová a iba kúsok jej chýbal k získaniu bronzu. Tento rok sme si to vyskúšali a pravda je, že niektorí to testovanie nebrali vážne a prekvapili ich výsledky. Budúci rok sa budeme znova testovať a žiaci majú dosť času popracovať na svojich kondičných schopnostiach. Gratulujeme našim najvšestrannejším športovcom.

Ing. Šplháková