skola_titulka_orezana dscn4997 dscn4982 dscn4984 dscn4991 dscn4993 dscn4995 dscn4996 dscn4998 dscn4999 dscn4980 dscn2987_small dscn2988_small

Hodina so včelárom

Hodinu biológie žiakov 6. ročníka spestrila prednáška so včelárom o živote včiel v úli, vývoji včiel a najmä význam včiel pre ľudí. Včelár priniesol na ukážku aj pomôcky, ktoré pri svojej práci používa. Žiaci mali možnosť ochutnať aj domáci horský med.

Všetkým sa netradičná hodina páčila.

Oznam - O2 Športová akadémia Mateja Tótha

Naša základná škola  je zapojená do celoslovenskej súťaže, v ktorej má šancu získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na svojej pôde, a to na jeden školský rok zadarmo.

Preto vás vyzývam, urobte dobrú vec a hlasujte za našu školu na stránke www.akademia.o2.sk. Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu šancu má naša základná škola. V mene žiakov našej školy vám ďakujem

O2 Športová akadémia Mateja Tótha: Hlasovanie je spustené. Zahlasujte za našu školu tu.

Projekt "Očami detí"

Očami detí je názov projektu, v ktorom vám budeme v pravidelných intervaloch prezentovať práce našich žiakov pred budovou školy. 

Týždeň zdravej výživy 2021

 

     Týždeň od 11. do 15. októbra 2021 bude na našej škole venovaný zdraviu,  zvýšeniu konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov, ovocia a zeleniny. Prebehne Týždeň zdravej výživy. V tomto neľahkom období, ktoré nás nechce opustiť, je zdravie prvoradé. Ovocie a zelenina je teraz v našom jedálničku na prvom mieste.

Čítať ďalej: Týždeň zdravej výživy 2021

Oznam

V mesiaci október bude v Základnej škole vo Svrčinovci v spolupráci s OZ Pre krajšie Kysuce prebiehať zber starých mobilných telefónov. Počas školského roka bude taktiež prebiehať i zber použitých batérií, malých elektrospotrebičov a použitého kuchynského oleja. Ďakujeme, že vám to nie je jedno a pomáhate tak zlepšiť životný priestor nás všetkých.