skola_titulka_orezana dscn4997 dscn4982 dscn4984 dscn4991 dscn4993 dscn4995 dscn4996 dscn4998 dscn4999 dscn4980 dscn2987_small dscn2988_small

Deň matiek

Druhá májová nedeľa, ako dobre vieme, je venovaná naším mamičkám. Aj tento rok sme sa preto stretli v Dome kultúry všetci tí, ktorí sme chceli naším mamičkám za všetko poďakovať a ukázať čo nové sa naše, Vaše, deti naučili.

Mamičky sú jedinečné bytosti, ktoré ako deti veľmi milujeme, a keď sa sami staneme rodičmi, získavajú náš ďalší obdiv a úctu. Preto aj naša škola spolu s Materskou školou a Svrčinkou si pripravili krásny program plný spevu, tanca, folklóru, scénok a básniček, aby Vám vaše deti mohli poďakovať tým najkrajším spôsobom.
Naše mamičky sme okrem pekného programu potešili aj malým darčekom – pozdravom s krásnym poďakovaním a s koláčikmi, ktoré piekli naše dievčatá na krúžku varenia.

Ďakujem všetkým žiakom, učiteľom, ktorí sa podieľali na peknom programe a rodičom za peknú, veľkú  účasť na kultúrnom podujatí.

                                                                                                   Mgr. J. Šromovská a kol.